Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

„ODLOTOWE I BOMBOWE SĄ KOMPETENCJE KLUCZOWE”

„ODLOTOWE I BOMBOWE SĄ KOMPETENCJE KLUCZOWE”
data dodania: 04.07.2013
 Konferencja podsumowująca realizację projektu „Odlotowe i bombowe są kompetencje kluczowe”.  Projekt obejmował 11 placówek oświatowych z organem prowadzącym Gminą Knurów. Projekt i realizacja to Miejski Ośrodek Jednostek Oświatowych w Knurowie. Nasza firma zapewniła uczestnikom konferencji smakowite zakończenie realizacji projektu.
 

KONFERENCJA GIG Zakład Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych

KONFERENCJA GIG Zakład Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych
data dodania: 26.06.2013
W dniu 24.06.2013 w siedzibie Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach odbyła się konferencja prezentująca ofertę Zakładu Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych w zakresie prac badawczo – usługowych. W przerwach między wykładami uczestnicy konferencji korzystali z suta zastawionego stołu bankietowego, z ciepłymi daniami serwowanymi przez szefów kuchni oraz zimnymi przekąskami, kanapkami i owocami.
 

XX KONFERENCJA KARDIOLOGICZNA W ZABRZU

XX KONFERENCJA KARDIOLOGICZNA W ZABRZU
data dodania: 10.06.2013
07. czerwca 2013 r w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu odbyła się XX Jubileuszowa Konferencja Kardiologiczna. Uczestnicy konferencji w czasie przerw kosztowali specjałów naszego Szefa Kuchni. Urozmaicone przekąski, dania zimne i gorące na gustownie zastawionym stole zapewniły naszym gosciom syty i smakowity posiłek.
 

COROCZNA IMPREZA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA ELEKTROTECHNIKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W KLUBIE PRACOWNIKÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

COROCZNA IMPREZA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA ELEKTROTECHNIKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W KLUBIE PRACOWNIKÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ
data dodania: 31.01.2013
Cykliczną imprezę dla członków Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej tym razem zorganizowano w Klubie Pracownika Politechniki Śląskiej. Podniosła atmosfera i wyjątkowy klimat odnowionych wnętrz klubu musiał być podkreślony przez odpowiednią oprawę stołu cateringowego i stosowne do okazji specjały kulinarne. Nowe smaki w nowym wydaniu wkomponowane w ciekawe wnętrze, pokazały zaangażowanie i profesjonalizm naszej firmy.  
 

IMPREZA FIRMOWA 2013

IMPREZA FIRMOWA 2013
data dodania: 12.01.2013
IMPREZA FIRMOWA Impreza integracyjna kończy okres śwoiąteczno noworoczny, podsumowuje okres intensywnej pracy w 2012 roku i pozwala optymistycznie spojrzeć w NOWY 2013 ROK.
 

'STRÓJ BO STRZELAM'

data dodania: 15.09.2012
„Strój bo strzelam” to zwieńczenie jesiennego pokazu mody, który odbył się w sobotę 15.09.2012. Emocje wzbudził pojedynek rewolwerowców mody – Agnieszki Maciejak i Roberta Kupisza. Sekundantami tego fashionującego starcia byli Małgorzata Socha i Olivier Janiak, a w jury zasiedli Agnieszka Włodarczyk oraz Mikołaj Krawczyk. Nasza firma po raz kolejny dbała o wymagające podniebienia zaproszonych gości. Bez nadmiernej rozrzutności ale elegancko i smacznie to podstawa przygotowanego poczęstunku.  
 

„PIĘKNA I BESTIA: WIELKA LICYTACJA DLA ZDROWIA

„PIĘKNA I BESTIA: WIELKA LICYTACJA DLA ZDROWIA
data dodania: 10.11.2011
15.10.2011r. C.H. FORUM w Gliwicach. „PIĘKNA I BESTIA” to hasło przewodnie kampanii prowadzonej przez C.H.FORUM, Gliwickie Centrum Onkologii, 20 instytucji i stowarzyszeń oraz znanych osobistości. Kampania ma przekonać niezdecydowane panie do przebadania się pod kątem nowotworu piersi. Kulminacja akcji to 15 październik w C.H. FORUM ze specjalną aukcją charytatywną, koncertem Andrzeja Pasiecznego oraz sesją zdjęciową Marcina Tyszki. Wyjątkową aukcję wzbogacił swoją kreacją Tomasz Ossoliński. Nasza firma zapewniła obsługę gastronomiczną oraz poczęstunek dla gości i uczestników aukcji.  
 

NOWE POLE GOLFOWE W GLIWICACH

NOWE POLE GOLFOWE W GLIWICACH
data dodania: 20.09.2011
W trakcie słonecznej imprezy plenerowej w dniu 17.09.2011, zapaleni golfiści mogli poćwiczyć na nowo otwartym polu golfowym w Gliwicach Kleszczowie. Organizator imprezy Gliwicki Klub Golfowy, oprócz smakołyków serwowanych przez naszą firmę zapewnił wiele innych atrakcji.  
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS