Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

COROCZNA IMPREZA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA ELEKTROTECHNIKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W KLUBIE PRACOWNIKÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

COROCZNA IMPREZA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA ELEKTROTECHNIKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W KLUBIE PRACOWNIKÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ
data dodania: 31.01.2013
Cykliczną imprezę dla członków Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej tym razem zorganizowano w Klubie Pracownika Politechniki Śląskiej. Podniosła atmosfera i wyjątkowy klimat odnowionych wnętrz klubu musiał być podkreślony przez odpowiednią oprawę stołu cateringowego i stosowne do okazji specjały kulinarne. Nowe smaki w nowym wydaniu wkomponowane w ciekawe wnętrze, pokazały zaangażowanie i profesjonalizm naszej firmy.  
 

IMPREZA FIRMOWA 2013

IMPREZA FIRMOWA 2013
data dodania: 12.01.2013
IMPREZA FIRMOWA Impreza integracyjna kończy okres śwoiąteczno noworoczny, podsumowuje okres intensywnej pracy w 2012 roku i pozwala optymistycznie spojrzeć w NOWY 2013 ROK.
 

'STRÓJ BO STRZELAM'

data dodania: 15.09.2012
„Strój bo strzelam” to zwieńczenie jesiennego pokazu mody, który odbył się w sobotę 15.09.2012. Emocje wzbudził pojedynek rewolwerowców mody – Agnieszki Maciejak i Roberta Kupisza. Sekundantami tego fashionującego starcia byli Małgorzata Socha i Olivier Janiak, a w jury zasiedli Agnieszka Włodarczyk oraz Mikołaj Krawczyk. Nasza firma po raz kolejny dbała o wymagające podniebienia zaproszonych gości. Bez nadmiernej rozrzutności ale elegancko i smacznie to podstawa przygotowanego poczęstunku.  
 

„PIĘKNA I BESTIA: WIELKA LICYTACJA DLA ZDROWIA

„PIĘKNA I BESTIA: WIELKA LICYTACJA DLA ZDROWIA
data dodania: 10.11.2011
15.10.2011r. C.H. FORUM w Gliwicach. „PIĘKNA I BESTIA” to hasło przewodnie kampanii prowadzonej przez C.H.FORUM, Gliwickie Centrum Onkologii, 20 instytucji i stowarzyszeń oraz znanych osobistości. Kampania ma przekonać niezdecydowane panie do przebadania się pod kątem nowotworu piersi. Kulminacja akcji to 15 październik w C.H. FORUM ze specjalną aukcją charytatywną, koncertem Andrzeja Pasiecznego oraz sesją zdjęciową Marcina Tyszki. Wyjątkową aukcję wzbogacił swoją kreacją Tomasz Ossoliński. Nasza firma zapewniła obsługę gastronomiczną oraz poczęstunek dla gości i uczestników aukcji.  
 

NOWE POLE GOLFOWE W GLIWICACH

NOWE POLE GOLFOWE W GLIWICACH
data dodania: 20.09.2011
W trakcie słonecznej imprezy plenerowej w dniu 17.09.2011, zapaleni golfiści mogli poćwiczyć na nowo otwartym polu golfowym w Gliwicach Kleszczowie. Organizator imprezy Gliwicki Klub Golfowy, oprócz smakołyków serwowanych przez naszą firmę zapewnił wiele innych atrakcji.  
 

NOWY ŚMIGŁOWIEC W GLIWICKIM LOTNICZYM POGOTOWIU RATUNKOWYM

NOWY ŚMIGŁOWIEC W GLIWICKIM LOTNICZYM POGOTOWIU RATUNKOWYM
data dodania: 21.04.2011
Przy uroczystym przekazaniu nowiutkiego i bardzo nowoczesnego śmigłowca dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w dniu 21.04.2011r, nie mogło zabraknąć naszej firmy. Dla wyjątkowych gości przygotowaliśmy wyjątkowe potrawy, zimne przekąski i dania serwowane na gorąco. W gościnnym hangarze gliwickiego lotniska ustawiliśmy stoły bankietowe w kolorach odpowiadających „makijażowi” przekazanego śmigłowca a w centralnym punkcie stołu kręcił się ananasowy helikopter.  
 

LOKOMOTYWA KULTURY – Bielska BWA

LOKOMOTYWA KULTURY – Bielska BWA
data dodania: 10.04.2011
LOKOMOTYWA KULTURY – POCIĄG DO WSPÓŁPRACY WSÓLNE TORY BIZNESU, SZTUKI I NAUKI Realizacja usługi cateringowej podczas kolejnej międzynarodowej konferencji w BWA Bielsko – Biała. Goście smakowali naszych wyrobów w formie zimnego bufetu oraz ciepłych dań serwowanych przez szefów kuchni.
 

GLIWICKIE PRÊT–À–PORTER w C.H. FORUM

GLIWICKIE PRÊT–À–PORTER w C.H. FORUM
data dodania: 07.04.2011
2 i 3 kwietnia 2011 (sobota-niedziela) nasza firma po raz kolejny zaserwuje gościom wykwintny poczęstunek.
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS