Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

„PIĘKNA I BESTIA: WIELKA LICYTACJA DLA ZDROWIA

„PIĘKNA I BESTIA: WIELKA LICYTACJA DLA ZDROWIA
data dodania: 10.11.2011
15.10.2011r. C.H. FORUM w Gliwicach. „PIĘKNA I BESTIA” to hasło przewodnie kampanii prowadzonej przez C.H.FORUM, Gliwickie Centrum Onkologii, 20 instytucji i stowarzyszeń oraz znanych osobistości. Kampania ma przekonać niezdecydowane panie do przebadania się pod kątem nowotworu piersi. Kulminacja akcji to 15 październik w C.H. FORUM ze specjalną aukcją charytatywną, koncertem Andrzeja Pasiecznego oraz sesją zdjęciową Marcina Tyszki. Wyjątkową aukcję wzbogacił swoją kreacją Tomasz Ossoliński. Nasza firma zapewniła obsługę gastronomiczną oraz poczęstunek dla gości i uczestników aukcji.  
 

NOWE POLE GOLFOWE W GLIWICACH

NOWE POLE GOLFOWE W GLIWICACH
data dodania: 20.09.2011
W trakcie słonecznej imprezy plenerowej w dniu 17.09.2011, zapaleni golfiści mogli poćwiczyć na nowo otwartym polu golfowym w Gliwicach Kleszczowie. Organizator imprezy Gliwicki Klub Golfowy, oprócz smakołyków serwowanych przez naszą firmę zapewnił wiele innych atrakcji.  
 

NOWY ŚMIGŁOWIEC W GLIWICKIM LOTNICZYM POGOTOWIU RATUNKOWYM

NOWY ŚMIGŁOWIEC W GLIWICKIM LOTNICZYM POGOTOWIU RATUNKOWYM
data dodania: 21.04.2011
Przy uroczystym przekazaniu nowiutkiego i bardzo nowoczesnego śmigłowca dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w dniu 21.04.2011r, nie mogło zabraknąć naszej firmy. Dla wyjątkowych gości przygotowaliśmy wyjątkowe potrawy, zimne przekąski i dania serwowane na gorąco. W gościnnym hangarze gliwickiego lotniska ustawiliśmy stoły bankietowe w kolorach odpowiadających „makijażowi” przekazanego śmigłowca a w centralnym punkcie stołu kręcił się ananasowy helikopter.  
 

LOKOMOTYWA KULTURY – Bielska BWA

LOKOMOTYWA KULTURY – Bielska BWA
data dodania: 10.04.2011
LOKOMOTYWA KULTURY – POCIĄG DO WSPÓŁPRACY WSÓLNE TORY BIZNESU, SZTUKI I NAUKI Realizacja usługi cateringowej podczas kolejnej międzynarodowej konferencji w BWA Bielsko – Biała. Goście smakowali naszych wyrobów w formie zimnego bufetu oraz ciepłych dań serwowanych przez szefów kuchni.
 

GLIWICKIE PRÊT–À–PORTER w C.H. FORUM

GLIWICKIE PRÊT–À–PORTER w C.H. FORUM
data dodania: 07.04.2011
2 i 3 kwietnia 2011 (sobota-niedziela) nasza firma po raz kolejny zaserwuje gościom wykwintny poczęstunek.
 

PROJEKT RZEKA - BWA Bielsko-Biała

PROJEKT RZEKA - BWA Bielsko-Biała
data dodania: 30.03.2011
W poniedziałek, 21 marca 2011 roku, w godzinach od 8.30 do 21.00 w Galerii Bielskiej BWA odbyła się konferencję o wodzie i jej znaczeniu w prawidłowym funkcjonowaniu ekosystemów, nasza firma zapewniła obsługę cateringową w trakcie jej trwania. W nawiązaniu do tematu imprezy serwowaliśmy ekologiczne potrawy w ekologicznej aranżacji stołu.
 

Nowe Gliwice - catering w czasie konferencji

Nowe Gliwice - catering w czasie konferencji
data dodania: 23.03.2011
Obsługa cateringowa konferencji zorganizowanej przez Śląską Sieć Metropolitalna Sp. z o.o.
 

GWIAZDORSKA FASHION NOC W C.H. FORUM

GWIAZDORSKA FASHION NOC W C.H. FORUM
data dodania: 10.10.2010
GWIAZDORSKA FASHION NOC W C.H. FORUM GLIWICE 4.10.2010r. Nasza firma zapewniła catering w czasie imprezy oraz posiłki dla gości. W Centrum Handlowym gwiazdy ekranu, prowadzący Magda Mołek i Andrzej Sołtysik, oraz Edyta Herbuś, Ewa Kaim, Jarosław Kret, Sławomir Sochacki, Agnieszka Włodarczyk. Najnowsze kolekcje i stylizacje projektanta mody i stylisty Sławomira Smolorza.  
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS