Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

DNI OTWARTE FORDA

DNI OTWARTE FORDA
data dodania: 07.11.2017
DNI OTWARTE W SALONIE FORDA KANAPKI, TARTINKI, ZIMNE PRZEKĄSKI, SŁODKIE DESERKI to wszystko w salonie FORDA na dniach otwartych. Nowa FIESTA i nasze kolorowe smakołyki smakołyki bardzo dobrze komponowały się nowościami motoryzacyjnymi.  
 

10 - LECIE CH FORUM w Gliwicach

10 - LECIE CH FORUM w Gliwicach
data dodania: 08.10.2017
KANAPKI, PRZEKĄSKI, WYKWINTNE KORECZKI na stołach bankietowych i koktajlowych z przygaszonym światłem podkreślającym szczególny i podniosły nastrój imprezy - 10 - LECIE CH FORUM w Gliwicach
 

NAJLEPSZY DEALER FORDA na Śląsku

NAJLEPSZY DEALER FORDA na Śląsku
data dodania: 22.09.2017
 NAJLEPSZY DEALER FORDA KANAPKI, PRZEKĄSKI w najlepszym wydaniu z szampznem w Teatrze Nowym w Zabrzu z okazji wyboru NAJLEPSZY DEALER FORDA na Śląsku.  
 

PIKNIK FIRMOWY na terenie MOSiR Żory.

PIKNIK FIRMOWY na terenie MOSiR Żory.
data dodania: 16.09.2017
  2017-09-16 Firmowy piknik na terenie MOSiR Żory. Impreza firmowa z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Dmuchańce, liny, zjeżdżalnie, wata cukrowa, i oczywiście ciepły posiłek dla wszystkich. Dla szukających chwili spokoju nastrojowy grill przy ognisku z pysznymi kiełbaskami, szaszłykami i oczywiście karkówka.
 

KANAPKI DEKORACYJNE nr „15”

KANAPKI DEKORACYJNE nr „15”
data dodania: 15.08.2017
 KANAPKI DEKORACYJNE nr „15” Kanapki na paterze na imprezę zasiadaną. Wiele kolorów, wiele smaków a wszystko na jednej paterze. Kolejny zestaw kanapek i kolejne nowości.  
 

ZABAWA KARNAWAŁOWA W TEATRZE NOWYM

ZABAWA KARNAWAŁOWA W TEATRZE NOWYM
data dodania: 25.02.2017
 W dniu 25.02.2017r. w Teatrze Nowym w Zabrzu organizowana była zabawa karnawałowa połączona z występami Artystów teatru. W czasie wspaniałej imprezy, goście mogli posmakować przeróżnych smakołyków serwowanych przez nasz catering.
 

Kanapki, przekąski, tartinki i koreczki dla PTET i S

Kanapki, przekąski, tartinki i koreczki dla PTET i S
data dodania: 24.01.2017
Kanapki, przekąski, tartinki i koreczki dla CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA ELEKTROTECHNIKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W KLUBIE PRACOWNIKÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Cykliczną imprezę dla członków Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej tym razem zorganizowano w Klubie Pracownika Politechniki Śląskiej.
 

TEATR NOWY W ZABRZU - SYLWESTER ZE SZTUKĄ

TEATR NOWY W ZABRZU - SYLWESTER ZE SZTUKĄ
data dodania: 09.01.2017
TEATR NOWY W ZABRZU - SYLWESTER ZE SZTUKĄ powitanie Nowego Roku w teatrze to okazja do wyjątkowego spędzenia ostatniego dnia roku ze sztuką oraz wyśmienitymi kanapkami i przekąskami. O północy strzelił szampan i Nowy Rok został przywitany.
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS