Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

PROJEKT RZEKA - BWA Bielsko-Biała

PROJEKT RZEKA - BWA Bielsko-Biała
data dodania: 30.03.2011
W poniedziałek, 21 marca 2011 roku, w godzinach od 8.30 do 21.00 w Galerii Bielskiej BWA odbyła się konferencję o wodzie i jej znaczeniu w prawidłowym funkcjonowaniu ekosystemów, nasza firma zapewniła obsługę cateringową w trakcie jej trwania. W nawiązaniu do tematu imprezy serwowaliśmy ekologiczne potrawy w ekologicznej aranżacji stołu.
 

Nowe Gliwice - catering w czasie konferencji

Nowe Gliwice - catering w czasie konferencji
data dodania: 23.03.2011
Obsługa cateringowa konferencji zorganizowanej przez Śląską Sieć Metropolitalna Sp. z o.o.
 

GWIAZDORSKA FASHION NOC W C.H. FORUM

GWIAZDORSKA FASHION NOC W C.H. FORUM
data dodania: 10.10.2010
GWIAZDORSKA FASHION NOC W C.H. FORUM GLIWICE 4.10.2010r. Nasza firma zapewniła catering w czasie imprezy oraz posiłki dla gości. W Centrum Handlowym gwiazdy ekranu, prowadzący Magda Mołek i Andrzej Sołtysik, oraz Edyta Herbuś, Ewa Kaim, Jarosław Kret, Sławomir Sochacki, Agnieszka Włodarczyk. Najnowsze kolekcje i stylizacje projektanta mody i stylisty Sławomira Smolorza.  
 

EXPO SILESIA

EXPO SILESIA
data dodania: 19.05.2010
Pod koniec kwietnia odbyła się druga edycja Śląskich Targów Rolniczo – Leśnych AGROSILESIA 2010 w Expo Silesia w Sosnowcu. Po otwarciu targów przez Wicemarszałka Województwa Śląskiego, można było podziwiać m.in. ekspozycję maszyn rolniczych. A w krótkiej przerwie zaproszeni goście mogli delektować się pysznymi przekąskami naszej firmy.  
 

NOC VIPÓW W FORUM

NOC VIPÓW W FORUM
data dodania: 09.04.2010
Rozpoczęła się wiosna a tym samym okres w którym czas zrzucić szare, grube puchowe kurtki i założyć zwiewne kolorowe sukienki. Z tej okazji w C.H. Forum w Gliwicach odbył się pokaz mody wiosennej . Na imprezie gościły takie gwiazdy jak NORBI czy też K.A.S.A. Prowadzącymi byli Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Catering z najwyższej półki przygotowała firma IWO.
 

RESTAURACJA BACHUS

RESTAURACJA BACHUS
data dodania: 12.03.2010
W ostatnim czasie gościliśmy w naszej Restauracji Bachus takie osobistości jak Rektor Politechniki Śląskiej czy też Wojewoda Śląski. Oto kilka potraw, którymi mogli się delektować nasi zaszczytni goście.
 

UROCZYSTE ZEBRANIE KOMITETU NAUKOWEGO I ORGANIZACYJNEGO

UROCZYSTE ZEBRANIE KOMITETU NAUKOWEGO I ORGANIZACYJNEGO
data dodania: 21.12.2009
W dniu 11.12.2009r. odbyło się Uroczyste Zebranie KOmitetu Naukowego i Organizacyjnego. W domu Politechniki Śląskiej zebrało się wielu gości, a na stołąch znalazły się same przysmaki.
 

KONCERT W RUINACH TEATRU

KONCERT W RUINACH TEATRU
data dodania: 30.11.2009
Nasza firma zapewniała catering w czasie wyjątkowego wydarzenia kulturalnego w Gliwicach w czasie koncertu w ruinach teatru. Koncert odbył się 24.06.2010r o godz. 19.00 w ruinach Teatru Miejskiego w Gliwicach, Aleja Przyjaźni 18.  
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS