Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

EXPO SILESIA

EXPO SILESIA
data dodania: 19.05.2010
Pod koniec kwietnia odbyła się druga edycja Śląskich Targów Rolniczo – Leśnych AGROSILESIA 2010 w Expo Silesia w Sosnowcu. Po otwarciu targów przez Wicemarszałka Województwa Śląskiego, można było podziwiać m.in. ekspozycję maszyn rolniczych. A w krótkiej przerwie zaproszeni goście mogli delektować się pysznymi przekąskami naszej firmy.  
 

NOC VIPÓW W FORUM

NOC VIPÓW W FORUM
data dodania: 09.04.2010
Rozpoczęła się wiosna a tym samym okres w którym czas zrzucić szare, grube puchowe kurtki i założyć zwiewne kolorowe sukienki. Z tej okazji w C.H. Forum w Gliwicach odbył się pokaz mody wiosennej . Na imprezie gościły takie gwiazdy jak NORBI czy też K.A.S.A. Prowadzącymi byli Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Catering z najwyższej półki przygotowała firma IWO.
 

RESTAURACJA BACHUS

RESTAURACJA BACHUS
data dodania: 12.03.2010
W ostatnim czasie gościliśmy w naszej Restauracji Bachus takie osobistości jak Rektor Politechniki Śląskiej czy też Wojewoda Śląski. Oto kilka potraw, którymi mogli się delektować nasi zaszczytni goście.
 

UROCZYSTE ZEBRANIE KOMITETU NAUKOWEGO I ORGANIZACYJNEGO

UROCZYSTE ZEBRANIE KOMITETU NAUKOWEGO I ORGANIZACYJNEGO
data dodania: 21.12.2009
W dniu 11.12.2009r. odbyło się Uroczyste Zebranie KOmitetu Naukowego i Organizacyjnego. W domu Politechniki Śląskiej zebrało się wielu gości, a na stołąch znalazły się same przysmaki.
 

KONCERT W RUINACH TEATRU

KONCERT W RUINACH TEATRU
data dodania: 30.11.2009
Nasza firma zapewniała catering w czasie wyjątkowego wydarzenia kulturalnego w Gliwicach w czasie koncertu w ruinach teatru. Koncert odbył się 24.06.2010r o godz. 19.00 w ruinach Teatru Miejskiego w Gliwicach, Aleja Przyjaźni 18.  
 

GLIWICKIE SPOTKANIE NAUKOWE 2009

GLIWICKIE SPOTKANIE NAUKOWE 2009
data dodania: 25.11.2009
W dniach 20 i 21 listopada w Gliwicach jak co roku odbyła się konferencji p.t. Gliwickie Spotkania Naukowe 2009. Główny organizator spotkania Centrum-Instytut Onkologii w Gliwicach im. Marii Skłodowskiej-Curie poprosił nas o przygotowanie poczęstunku dla ok. 100 osób. Zacni goście profesorowie, doktorzy, słuchacze z Polski i zza granicy mogli skosztować naszych specjałów podczas, krótkiej przerwy w wykładach.
 

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DOKTORA HONORIS CAUSA

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DOKTORA HONORIS CAUSA
data dodania: 07.11.2009
W dniu 05 listopada w Centrum Kongresowo –Edukacyjnym Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się uroczystość wręczenia DOKTORA HONORIS CAUSA. Czujemy się dumni, że w tym podniosłym dniu mogliśmy uraczyć zaszczytnych gości naszymi smakołykami. Szefowie kuchni jak zawsze nie zawiedli, przygotowali pięknie udekorowany stół z pysznymi potrawami dla 250 osób.
 

POLITECHNIKA ŚLĄSKA W 20-LECIU PRZEMIAN GOSPODARCZYCH

POLITECHNIKA ŚLĄSKA W 20-LECIU PRZEMIAN GOSPODARCZYCH
data dodania: 14.10.2009
W dniu 1 października 2009r. odbyła się Konferencja pod nazwą „Politechnika Śląska w 20-leciu przemian gospodarczych w Polsce”. Od strony gastronomicznej opiekę nad tym wydarzeniem Objęła nasza firma. Spotkanie w gronie ok 300 osób uprzyjemniał lekki poczęstunek goszczący na stołach, będąc miłym i smacznym tłem do prowadzonych rozmów.  
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS