Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

LUSTRA ROZMAITOŚCI

LUSTRA ROZMAITOŚCI
data dodania: 10.02.2014
Zapraszamy Państwa do korzystania z wyjątkowych możliwości jakie dają patery z luster, prezentujące w wyjątkowy sposób nasze wyroby – przekąski, kanapki, zimne potrawy zawsze w towarzystwie niepowtarzalnych ozdób. Różne formy i kształty luster pozwalają doskonale pokazać walory estetyczne zarówno pojedynczych wyrobów jak i całych zestawów zakomponowanych na konkretna imprezę.            P i ę k n i e  p o d a j e m y  p y s z n e   p o t r a w y  
 

Iwo-catering Wigilijny 2013

Iwo-catering Wigilijny 2013
data dodania: 10.12.2013
  Życzymy Państwu w czasie zbliżającuch się Świąt dużo radości i optymizmu.  Polecamy tradycyjny poczęstunek wigilijny w rodzinnym gronie. Dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę na typowe dania wigilijne.
 

Piknik z grillem

Piknik z grillem
data dodania: 20.08.2013
Piknik pod chmurką - firmowy, rodzinny lub dla przyjaciół. Nasza propozycja na imprezę w słoneczny i ciepły dzień. Przy grillu, w atmosferze pikniku z pysznymi daniami i zimnymi napojami, podanymi jak w restauracji. Na relacje z innych imprez zapraszamy do naszej galerii "Zabawa pod chmurką".
 

„ODLOTOWE I BOMBOWE SĄ KOMPETENCJE KLUCZOWE”

„ODLOTOWE I BOMBOWE SĄ KOMPETENCJE KLUCZOWE”
data dodania: 04.07.2013
 Konferencja podsumowująca realizację projektu „Odlotowe i bombowe są kompetencje kluczowe”.  Projekt obejmował 11 placówek oświatowych z organem prowadzącym Gminą Knurów. Projekt i realizacja to Miejski Ośrodek Jednostek Oświatowych w Knurowie. Nasza firma zapewniła uczestnikom konferencji smakowite zakończenie realizacji projektu.
 

KONFERENCJA GIG Zakład Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych

KONFERENCJA GIG Zakład Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych
data dodania: 26.06.2013
W dniu 24.06.2013 w siedzibie Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach odbyła się konferencja prezentująca ofertę Zakładu Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych w zakresie prac badawczo – usługowych. W przerwach między wykładami uczestnicy konferencji korzystali z suta zastawionego stołu bankietowego, z ciepłymi daniami serwowanymi przez szefów kuchni oraz zimnymi przekąskami, kanapkami i owocami.
 

XX KONFERENCJA KARDIOLOGICZNA W ZABRZU

XX KONFERENCJA KARDIOLOGICZNA W ZABRZU
data dodania: 10.06.2013
07. czerwca 2013 r w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu odbyła się XX Jubileuszowa Konferencja Kardiologiczna. Uczestnicy konferencji w czasie przerw kosztowali specjałów naszego Szefa Kuchni. Urozmaicone przekąski, dania zimne i gorące na gustownie zastawionym stole zapewniły naszym gosciom syty i smakowity posiłek.
 

COROCZNA IMPREZA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA ELEKTROTECHNIKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W KLUBIE PRACOWNIKÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ

COROCZNA IMPREZA CZŁONKÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA ELEKTROTECHNIKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W KLUBIE PRACOWNIKÓW POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ
data dodania: 31.01.2013
Cykliczną imprezę dla członków Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej tym razem zorganizowano w Klubie Pracownika Politechniki Śląskiej. Podniosła atmosfera i wyjątkowy klimat odnowionych wnętrz klubu musiał być podkreślony przez odpowiednią oprawę stołu cateringowego i stosowne do okazji specjały kulinarne. Nowe smaki w nowym wydaniu wkomponowane w ciekawe wnętrze, pokazały zaangażowanie i profesjonalizm naszej firmy.  
 

IMPREZA FIRMOWA 2013

IMPREZA FIRMOWA 2013
data dodania: 12.01.2013
IMPREZA FIRMOWA Impreza integracyjna kończy okres śwoiąteczno noworoczny, podsumowuje okres intensywnej pracy w 2012 roku i pozwala optymistycznie spojrzeć w NOWY 2013 ROK.
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS