Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

FLESH FASHION w FORUM

FLESH FASHION w FORUM
data dodania: 31.03.2014
 FLESH FASHION w FORUM W sobotę 29 marca w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach wszyscy klienci mieli możliwość uczestniczyć w imprezie modowo-artystycznej Flash Fashion oraz sfotografować się z gwiazdami ekranu i sceny Magdaleną Różczką i Małgorzatą Sochą oraz Olivierem Janiakiem. Na zakończenie imprezy wszyscy mogliśmy podziwiać niezwykle nastrojowy występ Justyny Steczkowskiej. Nasza Firma przygotowała dla gwiazd i zaproszonych uczestników imprezy stoły bankietowe zastawione smakowitymi przekąskami.  
 

SERY NA DESKACH I NIE TYLKO

SERY NA DESKACH I NIE TYLKO
data dodania: 25.02.2014
 SERY NA DESKACH I NIE TYLKO. Sery to produkty które zawsze były obecne na polskich stołach. Dzisiaj, dzięki nieograniczonej dostępności do światowych „zasobów” sera możemy się delektować najróżniejszymi smakami, kolorami, konsystencjami, dopasowywać je do najróżniejszych potraw i napoi. Doceniając je w pełni staramy się przy każdej sposobności prezentować ich niezaprzeczalne walory.  
 

LUSTRA ROZMAITOŚCI

LUSTRA ROZMAITOŚCI
data dodania: 10.02.2014
Zapraszamy Państwa do korzystania z wyjątkowych możliwości jakie dają patery z luster, prezentujące w wyjątkowy sposób nasze wyroby – przekąski, kanapki, zimne potrawy zawsze w towarzystwie niepowtarzalnych ozdób. Różne formy i kształty luster pozwalają doskonale pokazać walory estetyczne zarówno pojedynczych wyrobów jak i całych zestawów zakomponowanych na konkretna imprezę.            P i ę k n i e  p o d a j e m y  p y s z n e   p o t r a w y  
 

Iwo-catering Wigilijny 2013

Iwo-catering Wigilijny 2013
data dodania: 10.12.2013
  Życzymy Państwu w czasie zbliżającuch się Świąt dużo radości i optymizmu.  Polecamy tradycyjny poczęstunek wigilijny w rodzinnym gronie. Dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę na typowe dania wigilijne.
 

Piknik z grillem

Piknik z grillem
data dodania: 20.08.2013
Piknik pod chmurką - firmowy, rodzinny lub dla przyjaciół. Nasza propozycja na imprezę w słoneczny i ciepły dzień. Przy grillu, w atmosferze pikniku z pysznymi daniami i zimnymi napojami, podanymi jak w restauracji. Na relacje z innych imprez zapraszamy do naszej galerii "Zabawa pod chmurką".
 

„ODLOTOWE I BOMBOWE SĄ KOMPETENCJE KLUCZOWE”

„ODLOTOWE I BOMBOWE SĄ KOMPETENCJE KLUCZOWE”
data dodania: 04.07.2013
 Konferencja podsumowująca realizację projektu „Odlotowe i bombowe są kompetencje kluczowe”.  Projekt obejmował 11 placówek oświatowych z organem prowadzącym Gminą Knurów. Projekt i realizacja to Miejski Ośrodek Jednostek Oświatowych w Knurowie. Nasza firma zapewniła uczestnikom konferencji smakowite zakończenie realizacji projektu.
 

KONFERENCJA GIG Zakład Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych

KONFERENCJA GIG Zakład Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych
data dodania: 26.06.2013
W dniu 24.06.2013 w siedzibie Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach odbyła się konferencja prezentująca ofertę Zakładu Ochrony Powierzchni i Obiektów Budowlanych w zakresie prac badawczo – usługowych. W przerwach między wykładami uczestnicy konferencji korzystali z suta zastawionego stołu bankietowego, z ciepłymi daniami serwowanymi przez szefów kuchni oraz zimnymi przekąskami, kanapkami i owocami.
 

XX KONFERENCJA KARDIOLOGICZNA W ZABRZU

XX KONFERENCJA KARDIOLOGICZNA W ZABRZU
data dodania: 10.06.2013
07. czerwca 2013 r w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu odbyła się XX Jubileuszowa Konferencja Kardiologiczna. Uczestnicy konferencji w czasie przerw kosztowali specjałów naszego Szefa Kuchni. Urozmaicone przekąski, dania zimne i gorące na gustownie zastawionym stole zapewniły naszym gosciom syty i smakowity posiłek.
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS