Musisz uaktualnić Flash Player'a
Aktualności

Iwo-catering Wigilijny 2015

Iwo-catering Wigilijny 2015
data dodania: 07.12.2015
  Życzymy Państwu w czasie zbliżającuch się Świąt dużo radości i optymizmu.  Polecamy tradycyjny poczęstunek wigilijny w rodzinnym gronie. Dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę na typowe dania wigilijne.
 

Gliwickie Spotkania Naukowe 2015

Gliwickie Spotkania Naukowe 2015
data dodania: 25.11.2015
   Konferencję "Gliwickie Spotkania Naukowe 2015".
 

Uroczystość nadania imienia

Uroczystość nadania imienia
data dodania: 30.09.2015
  Było uroczyście i zabawnie w  głównym punkcie programu; przedstawienie "Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków". Nasza firma zapewniła oprawe gastronomiczną.
 

Wigilia w Bytomiu

Wigilia w Bytomiu
data dodania: 12.08.2015
 Uroczysta Wigilia dla pracowników Sądu Reejonowego w Bytomiu
 

120 lat Gimnazjum na Ziemowita

120 lat Gimnazjum na Ziemowita
data dodania: 05.11.2014
120 lecie istnienia szkoły to wyjątkowa okazja. Dlatego byli wyjątkowi goście, wyjątkowa scenografia szkoły i stroje uczniów, wyjątkowa atmosfera oraz wyjątkowy catering serwowany przez naszą firmę. Ciepłe dania, przekąski, napoje zimne i gorące, owoce i słodkości można było degustować z nietypowo ustawionego stołu bankietowego.
 

Ceramika TUBĄDZIN i Architekci

Ceramika TUBĄDZIN i Architekci
data dodania: 25.05.2014
 21.05.2014 w siedzibie Firmy Art. Ceramika odbyło się spotkanie promocyjne połączone z prezentacją produktów i warsztatami architektonicznym producenta ceramiki TUBĄDZIN. Nasza firma zapewniła uczestnikom spotkania pełna obsługę cateringową z zimnymi przekąskami, napojami oraz serwowała przygotowane przez organizatora wiejskie specjały.
 

FLESH FASHION w FORUM

FLESH FASHION w FORUM
data dodania: 31.03.2014
 FLESH FASHION w FORUM W sobotę 29 marca w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach wszyscy klienci mieli możliwość uczestniczyć w imprezie modowo-artystycznej Flash Fashion oraz sfotografować się z gwiazdami ekranu i sceny Magdaleną Różczką i Małgorzatą Sochą oraz Olivierem Janiakiem. Na zakończenie imprezy wszyscy mogliśmy podziwiać niezwykle nastrojowy występ Justyny Steczkowskiej. Nasza Firma przygotowała dla gwiazd i zaproszonych uczestników imprezy stoły bankietowe zastawione smakowitymi przekąskami.  
 

SERY NA DESKACH I NIE TYLKO

SERY NA DESKACH I NIE TYLKO
data dodania: 25.02.2014
 SERY NA DESKACH I NIE TYLKO. Sery to produkty które zawsze były obecne na polskich stołach. Dzisiaj, dzięki nieograniczonej dostępności do światowych „zasobów” sera możemy się delektować najróżniejszymi smakami, kolorami, konsystencjami, dopasowywać je do najróżniejszych potraw i napoi. Doceniając je w pełni staramy się przy każdej sposobności prezentować ich niezaprzeczalne walory.  
 

Copyright Iwo & Bachus 2009
   Catering      Obsługa firm      Referencje      Galeria      O firmie      Aktualności      Kontakt      Mapa strony   
 
projekt i realizacja: Yakamedia ®  |  Oprogramowanie CMS: Cube System® CMS